Заповнюючи Форму Реєстрації Учасника Дослідження, Ви реєструєтесь у базу Research Participant Registry

Research Participant Registry – база даних, що складається з людей, які за власним бажанням вирішили прийняти участь у наукових дослідах. База створена аби допомогти вченим знайти потрібних учасників. Ми завжди зацікавлені в пошуку нових людей всіх вікових категорій серед громади, що готові допомогти нам в наших зусиллях і бажають прийняти участь у наших проектах. Якщо Ви готові стати учасником, будь ласка, зареєструйтеся, заповнивши форму.

Чому варто стати учасником дослідження?

  • Аби навчитися як можна покращити своє життя, або життя своєї дитини;
  • Аби отримати доступ до нових методів, тестів і програм, перш ніж вони стануть широко доступними, або які можуть не стати доступними за межами дослідження;
  • Аби потенційно допомоги іншим
  • Для більш глибокого розуміння здоров’я і психології

 

Час від часу з Вами можуть зв’язатися з проханням прийняти участь у дослідженні, яке буде Вам одразу описане. Заповнення форми реєстрації не зобов’язує Вас бути учасником дослідження, Ви абсолютно вільно можете відмовитися від будь-яких або всіх запитів на участь. Кожен раз, коли з Вами будуть зв’язуватися, Вам розкажуть про сутність дослідження, а також про час, який необхідно витратити та про фінансову компенсацію за Ваш час. Ваше ім’я та будь-яка інформація, отримана при заповненні форми чи під час досліджень, в яких Ви прийматимете участь, буде строго конфіденційною. Ви можете вимагати прибрати Вас з цього списку у будь-який час.

Заповнення Форми Реєстрації Учасника Дослідження дає право дослідникам зв’язатися з Вами за допомогою телефону, листа чи email з метою проінформувати Вас про мету нового дослідження, та дізнатися чи бажаєте Ви прийняти в ньому участь. Форма Реєстрації Учасника буде активною до тих пір, поки Ви не відмовитися від подальшої участі, або не буде призупинений набір учасників.

Ми проводимо дослідження відповідно до етичних принципів встановлених Американською  Психологічною Асоціацією для психологів – «Етичні Принципи Психологів і Кодекс Поведінки» (ориг. APA Ethical Principles of Psychologists and Code of Conduct), які можна знайти та прочитати на сайті Американської Психологічної Асоціації: www.apa.org/ethics/code/ або скачати останню версію в .pdf форматі APA Ethical Principles (223KB)

Виникли питання? Бажаєте, аби ми видалили Ваше ім’я з бази Research Participant Registry?
Зв’яжіться з нами за допомогою email: registry@profiler-plus.org